info@sakhtosazenovin.com

 

ارتباط با ما : 09131014641

اولین شبکه فروش اینترنتی سفال طبرستان

راه اندازی اولین شبکه فروش اینترنتی سفال طبرستان توسط شرکت ساخت و ساز نوین ، با استفاده از جدیدترین روش های به روز فروش اینترنتی ، از زمستان 94 شروع شد.

شرکت ساخت و ساز نوین یکی از برترین ارائه دهندگان خدمات فروش و نصب سفال طبرستان در سطح کشور می باشد. این شرکت بدون محدودیت زمانی و مکانی با استفاده از بهترین ابزارآلات نصب و همچنین متخصصین امر معماری وآشنا به ویلاسازی ، توانسته در سالهای طولانی ، رزومه فعالیت بسیار درخشانی را جمع آوری نمایند.

در این شرکت حرفه ای ، قیمت سفال طبرستان به صورت ویژه ای کمتر از دیگر مکان های ارائه سفال طبرستان می باشد زیرا که این شرکت با در اختیار داشتن ضوابط مختلف از شرکت سفال طبرستان ، توانسته مشتریان بسیاری را درسطح کشور به دست آورد.

مشاورین حرفه ای ما در امر نصب و همچنین ویلاسازی می توانند به صورت رایگان به شما در امور ویلاسازی و انواع ساخت سقف ویلا راهنمایی کرده و راه های مختلف ویلاسازی را به شما آموزش دهند.

همچنین مدیرت شرکت ساخت و ساز نوین به منظور تسهیل کار ویلاسازی ، به مشتریان خود امتیازات متخلفی در زمینه نصب سفال طبرستان ارائه می دهد.

تماس بگیرید 09131014641

اصفهان - خیابان رباط اول - روبروی داروخانه شریف

ساعات کاری

تیم پشتیبانی شرکت همه روزه بصورت ۲۴ ساعته پاسخگوی عزیزان میباشد

شنبه الی پنج شنبه : 8am to 5pm

جمعه: Closed

درباره ما

شرکت ساخت و ساز نوین با بیش از یک دهه فعالیت حرفه ای در زمینه ویلاسازی ،‌ وهمچنین فروش سفال طبرستان در شهر های مختلف اصفهان و ایران ، توانسته در طی سالهای فعالیت خود بیش از صد ها هزار متر از سقف های شیب دار و همچنین سفال طبرستان را در رزومه خود داشته باشد.

درباره ما