info@sakhtosazenovin.com

 

ارتباط با ما : 09131014641

فروش سفال طبرستان

سفال طبرستان در ایران جزو بهترین سفال های سقف شیبدار در ایران میباشد. این سفال طبرستان دارای کیفیت عالی و همچنین استاندارهای جهانی پخت سفال و همچنین مواد اولیه می باشد. سفال طبرستان جزو ده سفال برتر منطقه معرفی شده و به کشورهای همسایه به صورت عمده صادرات می شود.

شرکت ساخت و ساز نوین ، از برترین نمایندگی های سفال طبرستان در ایران می باشد که دارای مدارک و استاندارهای اجرا و نصب سفال طبرستان و همچنین خدمات پس از فروش می باشد.

این شرکت حرفه ای ، توانسته با در اختیار گرفتن تیم نصب و معماری حرفه ای و فارغ التحصیلان رشته معماری در اصفهان ، توانسته به مدارج بالای تهیه و ویلاسازی دست یابد. این شرکت توانسته با داشتن این تیم ، به ویلاسازی های عظیم در سطح شهرستان چادگان اصفهان و همچنین شهرهای جنوبی کشور دست زده است.

همچنین به منظور افزایش بازدهی خدمات این شرکت ، مدیران با تجربه ساخت و ساز نوین ، اقدام به ارائه تخفیفات ویژه در زمینه فروش اینترنتی سفال طبرستان نموده اند. بدین منظور در صورت تماس و دریافت خدمات سفال طبرستان از طریق وبسایت این شرکت ، از تخفیفات ویژه این شرکت برخوردار شوید

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

تماس بگیرید 09131014641

اصفهان - خیابان رباط اول - روبروی داروخانه شریف

ساعات کاری

تیم پشتیبانی شرکت همه روزه بصورت ۲۴ ساعته پاسخگوی عزیزان میباشد

شنبه الی پنج شنبه : 8am to 5pm

جمعه: Closed

درباره ما

شرکت ساخت و ساز نوین با بیش از یک دهه فعالیت حرفه ای در زمینه ویلاسازی ،‌ وهمچنین فروش سفال طبرستان در شهر های مختلف اصفهان و ایران ، توانسته در طی سالهای فعالیت خود بیش از صد ها هزار متر از سقف های شیب دار و همچنین سفال طبرستان را در رزومه خود داشته باشد.

درباره ما