info@sakhtosazenovin.com

 

ارتباط با ما : 09131014641

قیمت ویلاسازی

قیمت ویلاسازی در ساخت و ساز نوین یکی از مهم ترین قسمت های هر قرار داد ویلاسازی میباشد.

در شرکت ساخت و ساز نوین ، به دلیل وجود نمایندگی انحصاری از سفال طبرستان و همچنین در دست داشتن نمایندگی دیگر مصالح ساختمانی و عدم وجود دلال ها در معاملات این شرکت ، قیمت تمام شده ویلاسازی ، با 40% کاهش مواجه است که این امر برای بسیاری از مشتریان این شرکت دارای تعجب است. اما با این قیمت ، در پایان کار نیز ، شاهد کیفیت عالی و مقاومت مصالح ساختمانی هستیم ، زیرا که مصالح استفاده شده در ویلاسازی ها در این شرکت از بهترین معادن کشور استخراج شده و در کارخانه های برتر کشور تولید می شوند که مطابقت با استاندارهای جهانی می باشند.

همچنین در این شرکت به دلیل استفاده از نیروی کار حرفه ای و مهندسان و طراحان تحصیل کرده ، ویلاسازی ها با سرعت و امنیت بیشتر انجام می گیرد.

با در نظر داشتن اقتصاد مقاومتی در ایران ، این شرکت یکی از برترین ارائه دهندگان خدمات ساختمانی و ویلاسازی در کشور می باشد که از طرف اتحادیه های مختلف مورد تقدیر قرار گرفته است.

برای اطلاعات بیشتر و ارتباط با ما تماس بگیرید.

تماس بگیرید 09131014641

اصفهان - خیابان رباط اول - روبروی داروخانه شریف

ساعات کاری

تیم پشتیبانی شرکت همه روزه بصورت ۲۴ ساعته پاسخگوی عزیزان میباشد

شنبه الی پنج شنبه : 8am to 5pm

جمعه: Closed

درباره ما

شرکت ساخت و ساز نوین با بیش از یک دهه فعالیت حرفه ای در زمینه ویلاسازی ،‌ وهمچنین فروش سفال طبرستان در شهر های مختلف اصفهان و ایران ، توانسته در طی سالهای فعالیت خود بیش از صد ها هزار متر از سقف های شیب دار و همچنین سفال طبرستان را در رزومه خود داشته باشد.

درباره ما