info@sakhtosazenovin.com

 

ارتباط با ما : 09131014641

روش های نوین ویلاسازی

ویلاسازی یکی از رشته های معماری و مهندسی ساختمان می باشد که در ایران به خاطر داشتن محیط های خوش آب و هوای بسیار در اکثر مناطق کشور ، رونق بسیاری دارد. این رشته پر طرفدار ، یکی از مهمترین روش های ساختمان سازی می باشد که در چندین سال اخیر رشد چشمگیر داشته و هر روز روش ها نوینی برای ویلاسازی ارائه می گردد.

شرکت ساخت و ساز نوین یکی از برترین شرکت های مهندسی ساختمان در اصفهان می باشد که در چندین سال گذشته توانسته به بیشترین خدمات در زمینه ویلاسازی دست یابد. در این شرکت با استفاده از تیم حرفه ای مهندسی و ویلاسازی ، خدمات مختلف ساخت ویلا در انواع مختلف با انواع سقف شیبدار ارائه می گردد. این شرکت توانسته بیش از 100 هزار متر از ویلاسازی های شهرستان چادگان را به دست گرفته و همچنین در رزومه کاری خود ویلاهایی از سرتاسر کشور را داشته باشد.

شرکت ساخت و ساز نوین آماده ارائه انواع خدمات ویلاسازی و سفال طبرستان به تمامی ارگان های مختلف و همچنین آماده عقد قرارداد با پیمانکاران محترم می باشد.

این شرکت با استفاده از ابزارآلات به روز و همچنین دانش روز جهانی در زمینه ویلاسازی ، آماده ارائه انواع خدمات در هر زمینه از ساخت و ساز می باشد.

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

تماس بگیرید 09131014641

اصفهان - خیابان رباط اول - روبروی داروخانه شریف

ساعات کاری

تیم پشتیبانی شرکت همه روزه بصورت ۲۴ ساعته پاسخگوی عزیزان میباشد

شنبه الی پنج شنبه : 8am to 5pm

جمعه: Closed

درباره ما

شرکت ساخت و ساز نوین با بیش از یک دهه فعالیت حرفه ای در زمینه ویلاسازی ،‌ وهمچنین فروش سفال طبرستان در شهر های مختلف اصفهان و ایران ، توانسته در طی سالهای فعالیت خود بیش از صد ها هزار متر از سقف های شیب دار و همچنین سفال طبرستان را در رزومه خود داشته باشد.

درباره ما