info@sakhtosazenovin.com

 

ارتباط با ما : 09131014641

خدمات بودن واسطه سفال طبرستان

شرکت ساخت و ساز نوین به منظور افزایش خدمات انفورماتیک در شرکت خود و به منظور افزایش خدمات مجازی ، اقدام به فروش سفال طبرستان بر اساس وبسایت خود کرده است.

این شرکت به عنوان یکی از برترین خدمات دهندگان سفال طبرستان ، اقدام به ارایه تخفیف ویژه خدمات و فروش سفال طبرستان از طریق اینترنت و وبسایت حرفه ای این شرکت نموده است.

سفال طبرستان ارائه شده در شرکت ساخت و ساز نوین ، بدون واسطه از شرکت سفال طبرستان دریافت شده و با کمترین قیمت ارایه میگردد. این قیمت نازل ، به دلیل عدم وجود دلال ها و واسطه های فروش در معاملات شرکت می باشد.

همچنین این شرکت به دلیل ارایه خدمات ویژه پس از فروش و همچنین خدمات نصب سفال طبرستان ، از طرف شرکت سفال طبرستان به عنوان برترین ارایه دهنده خدمات سفال طبرستان در ایران معرفی شده و همچنین این شرکت خدمات خود را در تمامی نقاط کشور بدون محدودیت مکانی ارائه می نماید.

برای اطلاعات بیشتر و مشاوره ویلاسازی رایگان تماس بگیرید.

تماس بگیرید 09131014641

اصفهان - خیابان رباط اول - روبروی داروخانه شریف

ساعات کاری

تیم پشتیبانی شرکت همه روزه بصورت ۲۴ ساعته پاسخگوی عزیزان میباشد

شنبه الی پنج شنبه : 8am to 5pm

جمعه: Closed

درباره ما

شرکت ساخت و ساز نوین با بیش از یک دهه فعالیت حرفه ای در زمینه ویلاسازی ،‌ وهمچنین فروش سفال طبرستان در شهر های مختلف اصفهان و ایران ، توانسته در طی سالهای فعالیت خود بیش از صد ها هزار متر از سقف های شیب دار و همچنین سفال طبرستان را در رزومه خود داشته باشد.

درباره ما