info@sakhtosazenovin.com

 

ارتباط با ما : 09131014641

نمایندگی سفال طبرستان

سفال طبرستان از برترین محصولات سفال در ایران می باشد که توسط نمایندگی سفال طبرستان در استانهای کشور ارایه میگردد. شرکت ساخت و ساز نوین از برترین نمایندگی سفال طبرستان می باشد که در اصفهان دارای خدمات ویژه و حرفه ای ویلاسازی و همچنین ارایه خدمات نصب و اجرا سفال طبرستان بر روی ساختمان ها می باشد.

در این شرکت با استفاده از برترین عدوات و ابزارآلات اقدام به نصب سفال طبرستان با بهترین کیفیت در تمامی نقاط کشور کرده است. همچنین میتوان به نصب سفال طبرستان بر بام ویلاهای شهرستان چادگان و استان های جنوبی کشور نموده است.

در کشور ایران ویلاسازی یکی از بهترین رشته های معماری می باشد که به خاطر آب و هوای متناسب در نقاط مختلف کشور ، از رونق خوبی برخوردار است. شرکت ساخت و ساز نوین ، با در اختیار داشتن یکی از برترین تیم های حرفه ای معماری در ایران ، توانسته به مدارج بسیاری در زمینه ارایه خدمات سفال طبرستان دست یابد. منجمله این مدارک استاندارهای ویژه نصب و همچنین دریافت استاندارهای خدمات پس از فروش می باشد.

شرکت سفال طبرستان ، به بهترین نمایندگی های سفال طبرستان خود در سطح کشور ، ارایه تقدیرنامه های مختلفی میکند که شرکت ساخت و ساز نوین سردمدار دریافت کنندگان تقدیرنامه در ایران میباشد.

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

تماس بگیرید 09131014641

اصفهان - خیابان رباط اول - روبروی داروخانه شریف

ساعات کاری

تیم پشتیبانی شرکت همه روزه بصورت ۲۴ ساعته پاسخگوی عزیزان میباشد

شنبه الی پنج شنبه : 8am to 5pm

جمعه: Closed

درباره ما

شرکت ساخت و ساز نوین با بیش از یک دهه فعالیت حرفه ای در زمینه ویلاسازی ،‌ وهمچنین فروش سفال طبرستان در شهر های مختلف اصفهان و ایران ، توانسته در طی سالهای فعالیت خود بیش از صد ها هزار متر از سقف های شیب دار و همچنین سفال طبرستان را در رزومه خود داشته باشد.

درباره ما