info@sakhtosazenovin.com

 

ارتباط با ما : 09131014641

ویلاسازی در اصفهان

ویلاسازی در اصفهان و شهرهای مختلف ایران ، مستلزم داشتن دانش روز معماری و همچنین آشنایی با انواع ساخت و انواع سقف شیبدار و انواع مصالح ساختمانی من جمله سفال طبرستان می باشد. در اصفهان ، شرکت ساخت و ساز نوین ، توانسته با استفاده از دانش روز و داشتن مدارج بالای تحصیلی ، و همچنین ابزار آلات و مصالح حرفه ای ، جزو برترین ویلاسازی های کشور قرار گیرد.

این شرکت که در ابتدا یک شرکت مهندسی ساخت و ساز است ، توانسته شاخه ویلاسازی شرکت خود را به صورت بسیار حرفه ای گسترش داده و در پیاده سازی انواع سقف شیبدار ، به صورت کاملا علمی و حرفه ای ، گواهی نامه های بسیاری به دست آورد. این گواهی نامه ها ، نشانگر رزومه فعالیت پر افتخار این شرکت می باشد که در آن ، می توان به ویلاسازی های شهرستان چادگان در اصفهان و همچنین بیش از 10 هزار متر ویلاسازی در شهرهای خوزستان و اهواز اشاره نمود.

در شرکت ساخت و ساز نوین ، رعایت ایمنی و همچنین کیفیت کار تحویل داده شده ، از اصول اولیه و قوانین بوده و همچنین نوع ساخت و ساز در این شرکت همگام با استاندارهای ایران و شهرداری های هر استان می باشد. این استاندارها بنا به آب و هوا و نوع موقعیت ساختمانی در هر شهر متفاوت است. ویلاسازی در ایران ، مستلزم رعایت نکات خاص ایمنی و همچنین رعایت انواع قوانین ساختمان سازی و ویلاسازی به صورت مجزا می باشد.

این شرکت با سالها تجربه در زمینه ویلاسازی ، توانسته به اعتماد کامل مشتریان دست یابد و همچنین از خوشنامی در امور ایمنی برخوردار است.

برای اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان تماس بگیرید.

تماس بگیرید 09131014641

اصفهان - خیابان رباط اول - روبروی داروخانه شریف

ساعات کاری

تیم پشتیبانی شرکت همه روزه بصورت ۲۴ ساعته پاسخگوی عزیزان میباشد

شنبه الی پنج شنبه : 8am to 5pm

جمعه: Closed

درباره ما

شرکت ساخت و ساز نوین با بیش از یک دهه فعالیت حرفه ای در زمینه ویلاسازی ،‌ وهمچنین فروش سفال طبرستان در شهر های مختلف اصفهان و ایران ، توانسته در طی سالهای فعالیت خود بیش از صد ها هزار متر از سقف های شیب دار و همچنین سفال طبرستان را در رزومه خود داشته باشد.

درباره ما