info@sakhtosazenovin.com

 

ارتباط با ما : 09131014641

فروش سفال طبرستان در اصفهان

سفال طبرستان ، نمونه ای از برترین مصالح سقف ویلا و ویلاسازی می باشد که در آن از بهترین مواد معدنی در معادن ایران به کار رفته است.

این سفال با ارزش ، توانسته سقف بیش از 200میلیون ویلا در سراسر ایران را پوشش دهد و همچنین بدون هیچ گونه مشکلی سالها بر بام های مختلف ایران باقی مانده است.

سفال طبرستان دارای نمایندگی های مختلف در سراسر کشور بوده که شرکت ساخت و ساز نوین یکی از برترین نمایندگی سفال طبرستان در اصفهان می باشد. این شرکت با داشتن انواع مدارک و گواهی نامه های معتبر از سفال طبرستان در ایران ، توانسته بیش از 100 هزار متر از ویلاهای سراسر کشور را پوشش داده و در امر ویلاسازی نیز جزو برترین های کشور باشد.

این شرکت با در دست داشتن مدارج بالای دانشگاهی در امر معماری و ساخت و ساز ، توانسته یک تیم مهندسی حرفه ای را انتخاب و در امر ویلاسازی مشارکت دهد. در این شرکت ، سفال طبرستان از مهمترین مصالح استفاده شده در سقف ویلا می باشد.

شرکت ساخت و ساز نوین با بیش از 10 سال سابقه فعالیت در ساخت انواع ساختمان ها و ویلاها ، تجربه و عدوات کافی برای ارتقاء سطح ساختمانی ویلاهای سراسر کشور در دست دارد و توانسته با استفاده از دانش روز تیم مهندسی خود ، جزو برترین ویلاسازی های مشهور قرار گیرد.

برای اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان تماس بگیرید.

تماس بگیرید 09131014641

اصفهان - خیابان رباط اول - روبروی داروخانه شریف

ساعات کاری

تیم پشتیبانی شرکت همه روزه بصورت ۲۴ ساعته پاسخگوی عزیزان میباشد

شنبه الی پنج شنبه : 8am to 5pm

جمعه: Closed

درباره ما

شرکت ساخت و ساز نوین با بیش از یک دهه فعالیت حرفه ای در زمینه ویلاسازی ،‌ وهمچنین فروش سفال طبرستان در شهر های مختلف اصفهان و ایران ، توانسته در طی سالهای فعالیت خود بیش از صد ها هزار متر از سقف های شیب دار و همچنین سفال طبرستان را در رزومه خود داشته باشد.

درباره ما