info@sakhtosazenovin.com

 

ارتباط با ما : 09131014641

قیمت مناسب سفال طبرستان

سفال طبرستان یکی از برترین نوع محصولات در زمینه سقف شیبدار و ویلاسازی میباشد. این محصول با استفاده از بهترین مواد اولیه از معادن طبرستان به دست آمده و در زمینه ویلاسازی مورد استفاده قرار میگیرد.

شرکت ساخت و ساز نوین یکی از برترین نمایندگی سفال طبرستان در ایران میباشد که با ارايه خدمات نصب و همچنین خدمات پس از فروش سفال طبرستان ، توانسته به گواهی نامه های معتبر در میان دیگر نمایندگی سفال طبرستان دست یاید.

این شرکت که بیش از یک دهه فعالیت حرفه ای در زمینه انواع سقف شیبدار و ویلاسازی داشته است و در طی این سال ها به استاندارهای به روز جهانی در زمینه عدوات نصب سفال طبرستان و همچنین روش های بهره برداری از سفال طبرستان رسیده است.

سفال طبرستان ارائه شده در شرکت ساخت و ساز نوین به صورت مستقیم و بدون واسطه از شرکت سفال طبرستان دریافت شده و هیچگونه واسطه گری در این میان نمی باشد . به همین دلیل قیمت سفال طبرستان ارائه شده توسط این شرکت در کمترین قیمت خود می باشد.

یکی از دلایل رضایت مشتریان بی شمار این شرکت نیز قیمت بسیار مناسب سفال طبرستان ارائه شده نسبت به دیگر شرکت ها می باشد.

برای مشاوره و راهنمایی رایگان تماس بگیرید.

تماس بگیرید 09131014641

اصفهان - خیابان رباط اول - روبروی داروخانه شریف

ساعات کاری

تیم پشتیبانی شرکت همه روزه بصورت ۲۴ ساعته پاسخگوی عزیزان میباشد

شنبه الی پنج شنبه : 8am to 5pm

جمعه: Closed

درباره ما

شرکت ساخت و ساز نوین با بیش از یک دهه فعالیت حرفه ای در زمینه ویلاسازی ،‌ وهمچنین فروش سفال طبرستان در شهر های مختلف اصفهان و ایران ، توانسته در طی سالهای فعالیت خود بیش از صد ها هزار متر از سقف های شیب دار و همچنین سفال طبرستان را در رزومه خود داشته باشد.

درباره ما