info@sakhtosazenovin.com

 

ارتباط با ما : 09131014641

نحوه ویلاسازی مطمئن

ویلاسازی در اصفهان یکی از روش های ساختمان سازی می باشد که چند سالیست رونق بسیار داشته و در حاشیه زاینده رود در شهر ، و همچنین در محیط های سرسبز اطراف شهر اصفهان شاهد ویلاسازی های عظیمی هستیم. ویلاسازی در اصفهان نیازمند زمینه سازی های بسیار و پس از کسب مجوز های قانونی نیازمند معماری حرفه ای می باشد. کادر مجرب و معماران حرفه ای شرکت ساخت و ساز نوین ، در زمینه ویلاسازی و ساخت انواع سقف شیبدار با استفاده از فوندانسیون های مختلف و به روز و همچنین مصالح درجه یک همچون سفال طبرستان ، توانسته به صورت حرفه ای به ویلاسازی در مدل های مختلف بپردازد.

این شرکت در نظر دارد به منظور بومی سازی و ساخت ویلاهای متناسب با آب و هوای شهر اصفهان ، با استفاده از کادر معماری خود ، در بازسازی انواع ویلا و همچنین ویلاسازی در مناطق مختلف ایران و به خصوص اصفهان ، حضور یافته و با استفاده از مصالح مرغوبی همچون سفال طبرستان که نمایندگی آن را به صورت رسمی از شرکت سفال طبرستان در دست دارد ، بپردازد.

برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های ذکر شده تماس حاصل فرمایید.

تماس بگیرید 09131014641

اصفهان - خیابان رباط اول - روبروی داروخانه شریف

ساعات کاری

تیم پشتیبانی شرکت همه روزه بصورت ۲۴ ساعته پاسخگوی عزیزان میباشد

شنبه الی پنج شنبه : 8am to 5pm

جمعه: Closed

درباره ما

شرکت ساخت و ساز نوین با بیش از یک دهه فعالیت حرفه ای در زمینه ویلاسازی ،‌ وهمچنین فروش سفال طبرستان در شهر های مختلف اصفهان و ایران ، توانسته در طی سالهای فعالیت خود بیش از صد ها هزار متر از سقف های شیب دار و همچنین سفال طبرستان را در رزومه خود داشته باشد.

درباره ما