info@sakhtosazenovin.com

 

ارتباط با ما : 09131014641

ویلاسازی حرفه ای

ویلاسازی امری بسیار ظریف و نیازمند تجربه ساختمان سازی بسیار می باشد. در زمینه ویلاسازی ، معمار باید به ساخت انواع سقف شیبدار و سقف ویلایی مسلط باشد. و همچنین به منظور ویلاسازی باید محیط ساخت بررسی شده و زمینه سازی های لازم برای شروع به کار انجام گیرد.

سپس در پی فونداسیون ریزی برآمده و پس از نقشه کشی های مختلف ، به منظور اجرای ویلاسازی ، اسکلت ساختمانی ویلا بنا می شود.

در این اسکلت باید از خرپا برای ساختن سقف شیبدار استفاده کرد. البته روش های متنوع دیگری در امر ساخت سقف شیبدار در ویلاسازی وجود دارد که با در نظر گرفتن شرایط می توان از آنها استفاده کرد.

پس از تکمیل اسکلت بندی ویلا ، از سفال طبرستان به منظور پوشش سقف شیبدار استفاده می کنیم که دارای کیفیت بسیار عالی و پوشش دهی کامل می باشد و در هر نوع از آب و هوا مورد استفاده است. سفال طبرستان با استفاده از مواد معدنی مرغوب ساخته شده و دارای استاندارد های معتبر می باشد.

شرکت ساخت و ساز نوین ، یکی از برترین شرکت های ارائه دهنده خدمات ویلاسازی در کمترین زمان بوده و همچنین دارای کادر مجرب در امر ویلاسازی می باشد که رزومه فعالیت جندین ساله این شرکت نشانگر تجربه کاری این گروه حرفه ای است.

برای اطلاعات بیشتر و مشاوره تماس بگیرید.

تماس بگیرید 09131014641

اصفهان - خیابان رباط اول - روبروی داروخانه شریف

ساعات کاری

تیم پشتیبانی شرکت همه روزه بصورت ۲۴ ساعته پاسخگوی عزیزان میباشد

شنبه الی پنج شنبه : 8am to 5pm

جمعه: Closed

درباره ما

شرکت ساخت و ساز نوین با بیش از یک دهه فعالیت حرفه ای در زمینه ویلاسازی ،‌ وهمچنین فروش سفال طبرستان در شهر های مختلف اصفهان و ایران ، توانسته در طی سالهای فعالیت خود بیش از صد ها هزار متر از سقف های شیب دار و همچنین سفال طبرستان را در رزومه خود داشته باشد.

درباره ما