info@sakhtosazenovin.com

 

ارتباط با ما : 09131014641

سفال طبرستان در مدل های مختلف

سفال طبرستان در مدل های مختلف به فروش می رسد. این مدل ها گاهی از نظر کیفیت متناسب نبوده و در هنگام استفاده تخریب شده یا ترک می خورند. این امر به دو دلیل است ، یک : تیم نصب کم تجربه ، دو: محصولات تقلبی

شرکت ساخت و ساز نوین از برترین ارائه دهندگان خدمات نصب سفال طبرستان بوده و در رزومه فعالیت خود ویلاهای بزرگی در سطح کشور را دارد. این شرکت از برترین نمایندگی سفال طبرستان بوده که در اصفهان به صورت ویژه ارائه خدمات می پردازد.

سفال طبرستان در سقف های شیبدار مختلفی به کار می روند. سفال طبرستان بر روی خرپاهای فلزی ، چوبی ، سقف های ضربی، و انواع مختلف سازه های شیبدار دیگر سوار می گردد که این امر نیازمند تیم نصاب متخصص بوده تا سقف ریزش نکند.

شرکت ساخت و ساز نوین ، با استفاده از تجربه و همچنین وسایل به روز و همچنین نیروهای تکنسین فعال در امر نصب و خدمات پس از فروش ، توانسته به یکی از برترین ارائه دهندگان خدمات ویلاسازی و همچنین نمایندگی فروش سفال طبرستان در اصفهان باشد.

این شرکت با بهره گیری از این تیم حرفه ای و همچنین محصول مرغوب سفال طبرستان به صورت انحصاری و همچنین استفاده از ابزار به روز ، خدمات نصب و خدمات پس از فروش را به معنای واقعی ارائه داده است.

برای اطلاعات بیشتر و مشاوره تماس بگیرید.

تماس بگیرید 09131014641

اصفهان - خیابان رباط اول - روبروی داروخانه شریف

ساعات کاری

تیم پشتیبانی شرکت همه روزه بصورت ۲۴ ساعته پاسخگوی عزیزان میباشد

شنبه الی پنج شنبه : 8am to 5pm

جمعه: Closed

درباره ما

شرکت ساخت و ساز نوین با بیش از یک دهه فعالیت حرفه ای در زمینه ویلاسازی ،‌ وهمچنین فروش سفال طبرستان در شهر های مختلف اصفهان و ایران ، توانسته در طی سالهای فعالیت خود بیش از صد ها هزار متر از سقف های شیب دار و همچنین سفال طبرستان را در رزومه خود داشته باشد.

درباره ما