info@sakhtosazenovin.com

 

ارتباط با ما : 09131014641

سفال طبرستان

سفال طبرستان

انواع سازه های سقف شیبدار به منظور ساخت سقف شیبدار پوشیده شده از سفال طبرستان به کار برده می شوند که در مناطق مختلف مدل های متفاوتی اجرا می گردد.

معمولا سفال طبرستان بر روی سقف های سوار بر خرپا قرار میگیرند. خرپا ها در مدل های فلزی و چوبی ساخته می شوند.

خراپا های فلزی پس از ساخت باید به روش خاصی رنگ آمیزی شوند. و همچنین فاصله بین سقف و لایه های سقف شیبدار ، باید متنناسب با ابعاد ورق های سقف انتخاب شوند.

در خرپا های چوبی ، چوب مورد نظر حتما باید 19% رطوبت داشته باشند و همچنین محل ارتباط آن با مصالح ساختمانی باید قیر اندود یا قطران کاری شود تا از نفوذ رطوبت به داخل جلوگیری کند. باید موارد تهویه نیز رعایت شود تا از ایجاد قارچ و آفات چوب جلوگیری شود.

سفال طبرستان از بهترین پوشش های سقف شیبدار در ایران می باشد که در انواع آب و هوا و در ابعاد مختلف ارائه می گردد. این پوشش های سفالی ، با استفاده از مرغوب ترین مواد تولید شده و در سراسر ایران به فروش می رسد.

شرکت ساخت و ساز نوین از برترین نمایندگی فروش سفال طبرستان در ایران و اصفهان و همچنین برترین ارائه دهندگان خدمات ویلاسازی می باشد، که با ارائه محصولات به روز و همچنین خدمات نصب و خدمات پس از فروش ، توانسته به دریافت مجوز ها و گواهی نامه های کیفیت از شرکت سفال طبرستان دست یابد و در ارائه خدمات از دیگر رقبای خود پیشتاز باشد.

این شرکت با ارائه انواع سفال طبرستان، رضایتمندی سلیقه مشتری را مورد نظر خود قرار داده و همچنین در امر خدمات نصب نیز جزو اولین ها در اصفهان می باشد. شرکت ساخت و ساز نوین همچنین از نظر قیمت های سطح بازار، در بهترین ارائه با کمترین قیمت پیشتاز بوده و امر هزینه ها را با تیم متخصص خود ، به حداقل رسانده است.

سفال طبرستان ارائه شده در شرکت ساخت و ساز نوین ، جزو برترین های سفال طبرستان بوده و کمتر نمایندگی سفال طبرستان دارای امتیازات این شرکت می باشد.

برای اطلاعات بیشتر و مشاوره تماس بگیرید.

تماس بگیرید 09131014641

اصفهان - خیابان رباط اول - روبروی داروخانه شریف

ساعات کاری

تیم پشتیبانی شرکت همه روزه بصورت ۲۴ ساعته پاسخگوی عزیزان میباشد

شنبه الی پنج شنبه : 8am to 5pm

جمعه: Closed

درباره ما

شرکت ساخت و ساز نوین با بیش از یک دهه فعالیت حرفه ای در زمینه ویلاسازی ،‌ وهمچنین فروش سفال طبرستان در شهر های مختلف اصفهان و ایران ، توانسته در طی سالهای فعالیت خود بیش از صد ها هزار متر از سقف های شیب دار و همچنین سفال طبرستان را در رزومه خود داشته باشد.

درباره ما