info@sakhtosazenovin.com

 

ارتباط با ما : 09131014641

برند سفال طبرستان

سفال طبرستان یکی از برترین برند های ارائه دهنده محصولات سقف شیبدار و سفال سقف در ایران می باشد که از همتایان خود بسیار فراتر می باشد.

محصولات سفال طبرستان دارای نشان های کیفیت از سازمان استاندارد کشور و همچنین نشان ISO برای ارائه به کشور های همسایه می باشد که نشان کیفیت بین المللی این محصولات است.

سفال طبرستان از پرفروش ترین سفال های سقف شیبدار در ایران می باشد که با استفاده از برترین مواد اولیه از بزرگترین معادن سفال طبرستان ، تولید شده و همچنین توسط نمایندگی فروش سفال طبرستان در سطح کشور ارائه می گردد.

این نمایندگی ها به منظور ارائه خدمات باید دارای مجوزهای این شرکت بوده و همچنین دارای رتبه بندی می باشند.

شرکت ساخت و ساز نوین یکی از برترین نمایندگی فروش سفال طبرستان در اصفهان می باشد که در ارائه خدمات فروش و نصب دارای سابقه فعالیت بیش از ده سال می باشد.

این شرکت با استفاده از برترین تکنسین های حرفه ای ، در زمینه های مختلف نصب سفال طبرستان بر روی انواع سقف شیبدار و همچنین خدمات ویلاسازی به صورت کاملا حرفه ای در تمامی مراحل ویلاسازی آماده ارائه خدمات می باشد.

برای اطلاعات بیشتر و مشاوره تماس بگیرید.

تماس بگیرید 09131014641

اصفهان - خیابان رباط اول - روبروی داروخانه شریف

ساعات کاری

تیم پشتیبانی شرکت همه روزه بصورت ۲۴ ساعته پاسخگوی عزیزان میباشد

شنبه الی پنج شنبه : 8am to 5pm

جمعه: Closed

درباره ما

شرکت ساخت و ساز نوین با بیش از یک دهه فعالیت حرفه ای در زمینه ویلاسازی ،‌ وهمچنین فروش سفال طبرستان در شهر های مختلف اصفهان و ایران ، توانسته در طی سالهای فعالیت خود بیش از صد ها هزار متر از سقف های شیب دار و همچنین سفال طبرستان را در رزومه خود داشته باشد.

درباره ما