info@sakhtosazenovin.com

 

ارتباط با ما : 09131014641

ویلاسازی در اصفهان

شرکت ساخت و ساز نوین یکی از بزرگترین و حرفه ای ترین شرکت های ویلاسازی در اصفهان می باشد.

این شرکت دارای سوابق ویلاسازی در طول سالهای اخیر بوده و 20000 متر مربع از ویلاسازی های شهرستان چادگان اصفهان به دست این شرکت بنا گردیده است.

این شرکت با استفاده از مصالح ویژه و همچنین استفاده از سفال طبرستان به صورت کاملا تصمینی ، توانسته تا کنون بیش از 50000 متر مربع سقف ویلا و سقف شیبدار در مناطق مختلف ویلایی را تعبیه کرده و موجبات رضایت مشتریان را فراهم نماید.

شرکت ساخت و ساز نوین با بیش از ده سال سابقه فعالیت در زمینه ویلاسازی ، توانسته به تحربه کافی در زمینه سقف زنی ویلا، انواع سقف شیبدار، انواع مصالح ساخت و سازی ، و انواع سفال طبرستان به دست آورده و نمایندگی فروش سفال طبرستان را به دست آورد و جزو برترین ارائه دهندگان خدمات در زمینه سفال طبرستان باشد.

شرکت ساخت و ساز نوین همچنین در زمینه خدمات پس از فروش ، مشاوره در زمینه ویلاسازی ، اجرای انواع سقف ویلا و سقف شیبدار ، در خدمت مشتریان بوده و با تامین مصالح برتر و ارزان قیمت ، به بهترین ارائه دهنده شهر مشهور باشد.

برای مشاوره و اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

تماس بگیرید 09131014641

اصفهان - خیابان رباط اول - روبروی داروخانه شریف

ساعات کاری

تیم پشتیبانی شرکت همه روزه بصورت ۲۴ ساعته پاسخگوی عزیزان میباشد

شنبه الی پنج شنبه : 8am to 5pm

جمعه: Closed

درباره ما

شرکت ساخت و ساز نوین با بیش از یک دهه فعالیت حرفه ای در زمینه ویلاسازی ،‌ وهمچنین فروش سفال طبرستان در شهر های مختلف اصفهان و ایران ، توانسته در طی سالهای فعالیت خود بیش از صد ها هزار متر از سقف های شیب دار و همچنین سفال طبرستان را در رزومه خود داشته باشد.

درباره ما