info@sakhtosazenovin.com

 

ارتباط با ما : 09131014641

ویلاسازی

ویلاسازی

امر ویلاسازی امروزه به یکی از شاخه های اصلی ساخت و ساز نوین تبدیل شده و همه روزه شاهد ویلاسازی های بسیاری در مناطق خوش آب و هوا در ایران می باشیم.

در ویلاسازی بحث سقف ویلا و سقف شیبدار و همچنین انواع پوشش سقف شیبدار به میان می آید که در میان پوشش های موجود ، سفال طبرستان برترین سفال موجود در بازارهای ایران و همچنین کشور های همسایه می باشد که بیشترین سازگاری را با محیط و آب و هوای ایران دارد.

گروه ساخت و ساز نوین دارای تیم برتر ویلاسازی در سراسر کشور می باشد که در این امر توانسته در بسیاری از مناطق خوش آب و هوای کشور به امر ویلاسازی بپردازد. در این شرکت با استفاده از مصالح با کیفیت و همچنین سفال طبرستان مرغوب در سقف ویلا ها ، توانسته بهترین کیفیت در ویلاسازی را ارائه داده و رضایت مشتریان خود را جلب نماید.

ویلاسازی نیازمند تجربه بالای ساختمان سازی می باشد که تیم ساخت و ساز نوین ، با سابقه کاری 10 ساله ، توانسته اند به این امر دست یابند و همچنین در رزومه کاری خود ویلاسازی در منطقه چادگان به مساحت 20هزار متر را دارد.

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

تماس بگیرید 09131014641

اصفهان - خیابان رباط اول - روبروی داروخانه شریف

ساعات کاری

تیم پشتیبانی شرکت همه روزه بصورت ۲۴ ساعته پاسخگوی عزیزان میباشد

شنبه الی پنج شنبه : 8am to 5pm

جمعه: Closed

درباره ما

شرکت ساخت و ساز نوین با بیش از یک دهه فعالیت حرفه ای در زمینه ویلاسازی ،‌ وهمچنین فروش سفال طبرستان در شهر های مختلف اصفهان و ایران ، توانسته در طی سالهای فعالیت خود بیش از صد ها هزار متر از سقف های شیب دار و همچنین سفال طبرستان را در رزومه خود داشته باشد.

درباره ما