info@sakhtosazenovin.com

 

ارتباط با ما : 09131014641

سفال طبرستان

سفال طبرستان چیست؟

سفال طبرستان نوعی سفال ساختمانی به منظور استفاده در سقف های شیبدار در بسیاری از مناطق با آب و هوای مختلف می باشد.

سفال طبرستان در شیب های یک طرفه ،‌ دو طرفه ، یا به شکل دندانه اره استفاده می شود.

انواع جنس سفال طبرستان در مدل های پنبه کوهی و سیمان ، سفال طبرستان آلومینیومی ، سفال طبرستان فولادی که در انواع مختلف می باشد.

سفال طبرستان در نوع فولادی به شکل های ورق های گالوانیزه با موج های ریز و درشت سینوسی و ذوزنقه ای و همچنین در ورق های فولادی گالوانیزه صاف ، سفال طبرستان در ورق های فولادی با پوشش پلاستیک ، و سفال طبرستان در نوع ورق ورق های تهیه شده با لعاب پخته و بسیاری از انواع دیگر سفال طبرستان می باشد.

سفال طبرستان ، در مکان های مختلفی مورد استفاده می باشد. به طور مثال در سقف آشیانه های هواپیما ها ،‌ انبار های بزرگ و بنا های مشابه که فاصله بین دیوار ها و ستون ها زیاد است.

شرکت ساخت و ساز نوین ، برترین نمایندگی سفال طبرستان در اصفهان ، دارای شعب فروش سفال طبرستان در اصفهان ، آماده ارائه انواع محصولات سفال طبرستان و فروش آن در سطج کشور می باشد.

این شرکت با اجرای بیش از 100 هزار متر از سقف ویلا های چادگان و همچنین در بندرعباس و بسیاری از شهرهای ایران آماده ارائه انواع خدمات در زمینه ساخت و ساز ویلا و ویلاسازی ،‌ انواع نصب سفال طبرستان و همچنین ساخت و ساز انواع ساختمان می باشد.

برای اطلاعات بیشتر کلیلک کنید

تماس بگیرید 09131014641

اصفهان - خیابان رباط اول - روبروی داروخانه شریف

ساعات کاری

تیم پشتیبانی شرکت همه روزه بصورت ۲۴ ساعته پاسخگوی عزیزان میباشد

شنبه الی پنج شنبه : 8am to 5pm

جمعه: Closed

درباره ما

شرکت ساخت و ساز نوین با بیش از یک دهه فعالیت حرفه ای در زمینه ویلاسازی ،‌ وهمچنین فروش سفال طبرستان در شهر های مختلف اصفهان و ایران ، توانسته در طی سالهای فعالیت خود بیش از صد ها هزار متر از سقف های شیب دار و همچنین سفال طبرستان را در رزومه خود داشته باشد.

درباره ما