info@sakhtosazenovin.com

 

ارتباط با ما : 09131014641

سقف شیبدار

 • SPACEFRAME یا سازه ­های فضایی

  طی مطالب گذشته مشخص گردید که سازه­های سبک ایجاد شده باسیستم خشکه سازی نسبت,مزایایی نسبت به سازه­های سنتی دارند.پیرامون صحبت­های قبلی یکی از این سازه­ها SPACEFRAMEیا سازه ­های فضایی می­باشد که در این بحث به محاسن این سازه­ها پرداخته می­شود و به نظر شما عزیزان رسانده می­شود.  سازه­های فضایی در اصل SPACEFRAME در نوع خود یک سازه­ ی جدید که به انواع طرح­ها قابل اجرا می­باشد.اعم از هرمی,چند وجهی,پرسی,گوی و میله و... .

  اصل پیدایش این سازه­ها بر این منوال بوده است که در مراکز صنعتی کاربری­هایی وجود دارد که در وسط محوطه­ شان نباید ستونی وجود داشته باشد چون کل کاربری ساختمانی را مختل می­کنند همانند کارخانه­ی سیمان,آشیانه پرواز,انبار مصالح ساختمانی و غیره... .

  به لحاظ تقسیم بار بر دهانه­ ها سازه­ها می­توانند دهانه تا پهنای 100متر را بدونه ستون تحمل کنند.سوای این خصوصیات مزیتی دیگر بر این سازه­ها این است که حرکت جانبی ندارند.

  حرکت جانبی چیست؟

  حرکت جانبی به وضعتی گویند که سازه­ها در اثر نیروی متقابل و واکنش به فشار وارد شده به خلاف جهت حرکت می­کنند.برای مثال در نظر بگیرید شما بر روی این سقف­ها مشغول حرکت هستید سازه در خلاف حرکت شما می­دود.به این حرکت حرکت جانبی گویند.

  مراکز اداری,دانشگاه­ها,ادارات,کارخانجات و کلا جاهایی که ناظر فنی داشته باشد سازه­های سنتی را تایید نمی­کنند.و توجیه این است که شاید از نظر اقتصادی مقرون به صرفه نباشد ولی از نظر امنیت ضد زلزله هستند.

  از جهاتی قیمت این سازه­ها با افزایش دهانه­ ی سازه­ها تصاعد حسابی دارد.در صورتی که سازه­های سنتی با افزایش دهانه افزایش قیمت بر اساس تصاعد هندسی دارند.برای همین بعد از دهانه­ های 70 متر قیمت سازه­های فضایی از سازه­های سنتی پایین تر می­آید.

  تصاویر بیشتر از سازه فضایی :

  • photo_2017-01-11_22-57-17
  • photo_2017-01-11_22-57-44
  • photo_2017-01-11_22-57-47
  • photo_2017-01-11_22-57-50
  • photo_2017-01-11_22-57-53
  • photo_2017-01-11_22-57-55
  • photo_2017-01-11_22-57-58
  • photo_2017-01-11_22-58-00
  • photo_2017-01-11_22-58-04
  • photo_2017-01-11_22-58-07
  • photo_2017-01-11_22-58-12
  • photo_2017-01-11_22-58-16
  • photo_2017-01-11_22-58-20
  • photo_2017-01-11_22-58-22
 • انواع پوشش سقفهای شیبدار

  پوشش سقفهای شیبدار با ورقهای آلومینیوم

  ورقهای آلومینیوم ممکن است دارای موج سینوسی یا ذوزنقه‌ای باشند، میزان همپوشانی آنها در جهت موج در مورد ورقهای سینوسی، 5/1 موج و در مورد ورقهای ذوزنقه‌ای یک موج می‌باشد. در جهت عمود بر موج نیز مقدار همپوشانی بسته به شیب سقف، 15 تا 20 سانتیمتر است. این ورقها را باید با توجه به نقشه‌های اجرایی و یا توصیه‌های کارخانه سازنده و با به کارگیری اتصالات مناسب نصب نمود. قطر سوراخ عبور گیره، باید اندکی بزرگتر از قطر گیره باشد تا از لحاظ انبساط و انقباض مشکلی پیش نیاید. گیره‌ها باید در رأس موجها بسته شوند.

 • انواع دسته بندی سفال طبرستان

  انواع دسته بندی سفال طبرستان

  سفال طبرستان با توجه به نوع مصالح ساخت سقف، اکثرا روی خرپاهای فلزی و یا چوبی قرار می گیرند اما در بعضی مورد از این سفال در سقف شیبدار بتنی و همچنین یا طاق های ضربی مورد استفاده قرار می گیرد

  این سفال همچنین با توجه به شیب بندی سقف به دسته های شیب یکطرفه ، دو طرفه ، و دندانه اره تقسیم بندی می شود که در کارخانه ها بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند.

  انواع جنس سفال طبرستان در بازار های فروش سفال طبرستان موجود می باشد که در شامل انواع پنبه کوهی ، پلاستیکی ،‌سفالی ، چوبی ، فولادی ، آلومینیومی و سیمانی و... می باشد.

  گروه ساخت و ساز نوین ، نمایندگی فروش سفال طبرستان در اصفهان می باشد که دارای تمامی دسته بندی های سفال طبرستان در لیست فروش خود بوده و همچنین در امر ویلاسازی و سقف ویلا و همچنین اجرای انواع سفال طبرستان در سقف ابنیه ها دست دارد و در این زمینه دارای رزومه فعالیت حرفه ای می باشد.

  برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

 • انواع سفال طبرستان

  انواع جنس سفال طبرستان

  پوشش سقف شیبدار و سفال طبرستان در انواع مختلف می باشد که در سقف های مختلف استفاده می شوند

  پوشش سفال طبرستان پنبه کوهی و سیمان که شامل ورق های موج دار و آردواز و توسکا

  پوشش سفال طبرستان با ورق های آلومینیومی با موج سینوسی یا ذوزنقه ای

  انواع سفال طبرستان فولادی : ورق گالوانیزه با موج های سینوسی و ذوزنقه ای ، روق گالوانیزه صاف ، ورق فولادی با پوشش پلاستیکی ، ورق های لعاب پخته ، ورق های رنگ شده موجدار با عایق حرارتی ، رطوبتی و بخار

  انواع سفال طبرستان در نوع ورق های مخلوط قیر و پنبه کوهی

  انواع سفال طبرستان با پوشش های چوبی ، پلاستیکی و سفالی

  سفال طبرستان در انواع مختلف سقف شیبدار در آشیانه ها، انبار ها، آلاچیق ها، سوله ها و بسیاری از ساختمانهایی که فاصله بین دیوارها و ستون ها زیاد است مورد استفاده قرار می گیرد.

  گروه ساخت و ساز نوین ، نمایندگی سفال طبرستان ، آماده ارائه هر گونه خدمات در زمینه فروش سفال طبرستان و همچنین اجرای انواع سقف ویلا ، ویلاسازی ، و انواع سقف شیبدار می باشد.

  به منظور ارائه خدمات بهتر ، این گروه حرفه ای ، اقدام به فروش سفال طبرستان به صورت ویژه نموده و همچنین اجرای آن بر انواع سقف ویلا و سقف شیبدار را در دستور کار خود دارد.

  برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

 • تگ ها

 • خرید اینترنتی سفال طبرستان

  سفال طبرستان یکی از معروفترین محصولات ارائه در زمینه سقف شیبدار و سقف ویلا می باشد. این محصول مهم در بهترین کارخانه های کشور ارائه شده و در سطح کشور توسط نمایندگی های معتبر ارائه می گردد.

  شرکت ساخت و ساز نوین ، نمایندگی سفال طبرستان ، از برترین نمایندگی های این محصول بوده و در ارائه خدمات پس از فروش سفال طبرستان نیز پیشتاز از دیگر نمایندگی ها می باشد. این شرکت با در اختیار داشتن امتیازات ویژه از شرکت سفال طبرستان ، توانسته در زمینه نصب و همچنین خدمات پس از فروش سفال طبرستان نیز به صورت حرفه ای عمل کرده و موجبات رضایت مشتریان خود را اتخاذ نماید. این رضایت از عملکرد باعث افزایش مشتریان این شرکت گشته و به همین این شرکت در زمینه فروش اینترنتی سفال طبرستان نیز فعالیت خود را آغاز نموده است.

  در صورت تمایل به خرید ، با ما تماس بگیرید و از تخفیفات ویژه خرید اینترنتی برخوردار شوید.

 • روش های نوین ویلاسازی

  ویلاسازی یکی از رشته های معماری و مهندسی ساختمان می باشد که در ایران به خاطر داشتن محیط های خوش آب و هوای بسیار در اکثر مناطق کشور ، رونق بسیاری دارد. این رشته پر طرفدار ، یکی از مهمترین روش های ساختمان سازی می باشد که در چندین سال اخیر رشد چشمگیر داشته و هر روز روش ها نوینی برای ویلاسازی ارائه می گردد.

  شرکت ساخت و ساز نوین یکی از برترین شرکت های مهندسی ساختمان در اصفهان می باشد که در چندین سال گذشته توانسته به بیشترین خدمات در زمینه ویلاسازی دست یابد. در این شرکت با استفاده از تیم حرفه ای مهندسی و ویلاسازی ، خدمات مختلف ساخت ویلا در انواع مختلف با انواع سقف شیبدار ارائه می گردد. این شرکت توانسته بیش از 100 هزار متر از ویلاسازی های شهرستان چادگان را به دست گرفته و همچنین در رزومه کاری خود ویلاهایی از سرتاسر کشور را داشته باشد.

  شرکت ساخت و ساز نوین آماده ارائه انواع خدمات ویلاسازی و سفال طبرستان به تمامی ارگان های مختلف و همچنین آماده عقد قرارداد با پیمانکاران محترم می باشد.

  این شرکت با استفاده از ابزارآلات به روز و همچنین دانش روز جهانی در زمینه ویلاسازی ، آماده ارائه انواع خدمات در هر زمینه از ساخت و ساز می باشد.

  برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

 • سفال طبرستان

  طبقه‌ بندی با توجه به جنس مصالح سازه سقف

  پوششهای شیبدار معمولاً روی خرپاهای فلزی یا چوبی قرار می‌گیرند، علاوه بر خرپا در برخی از موارد ممکن است این پوششها روی سقفهای بتنی شیبدار و یا طاق ضربی نیز قرار گیرند

 • سفال طبرستان

  سفال طبرستان

  انواع سازه های سقف شیبدار به منظور ساخت سقف شیبدار پوشیده شده از سفال طبرستان به کار برده می شوند که در مناطق مختلف مدل های متفاوتی اجرا می گردد.

  معمولا سفال طبرستان بر روی سقف های سوار بر خرپا قرار میگیرند. خرپا ها در مدل های فلزی و چوبی ساخته می شوند.

  خراپا های فلزی پس از ساخت باید به روش خاصی رنگ آمیزی شوند. و همچنین فاصله بین سقف و لایه های سقف شیبدار ، باید متنناسب با ابعاد ورق های سقف انتخاب شوند.

  در خرپا های چوبی ، چوب مورد نظر حتما باید 19% رطوبت داشته باشند و همچنین محل ارتباط آن با مصالح ساختمانی باید قیر اندود یا قطران کاری شود تا از نفوذ رطوبت به داخل جلوگیری کند. باید موارد تهویه نیز رعایت شود تا از ایجاد قارچ و آفات چوب جلوگیری شود.

  سفال طبرستان از بهترین پوشش های سقف شیبدار در ایران می باشد که در انواع آب و هوا و در ابعاد مختلف ارائه می گردد. این پوشش های سفالی ، با استفاده از مرغوب ترین مواد تولید شده و در سراسر ایران به فروش می رسد.

  شرکت ساخت و ساز نوین از برترین نمایندگی فروش سفال طبرستان در ایران و اصفهان و همچنین برترین ارائه دهندگان خدمات ویلاسازی می باشد، که با ارائه محصولات به روز و همچنین خدمات نصب و خدمات پس از فروش ، توانسته به دریافت مجوز ها و گواهی نامه های کیفیت از شرکت سفال طبرستان دست یابد و در ارائه خدمات از دیگر رقبای خود پیشتاز باشد.

  این شرکت با ارائه انواع سفال طبرستان، رضایتمندی سلیقه مشتری را مورد نظر خود قرار داده و همچنین در امر خدمات نصب نیز جزو اولین ها در اصفهان می باشد. شرکت ساخت و ساز نوینهمچنین از نظر قیمت های سطح بازار، در بهترین ارائه با کمترین قیمت پیشتاز بوده و امر هزینه ها را با تیم متخصص خود ، به حداقل رسانده است.

  سفال طبرستان ارائه شده در شرکت ساخت و ساز نوین ، جزو برترین های سفال طبرستان بوده و کمتر نمایندگی سفال طبرستان دارای امتیازات این شرکت می باشد.

  برای اطلاعات بیشتر و مشاوره تماس بگیرید.

 • قیمت مناسب سفال طبرستان

  سفال طبرستان یکی از برترین نوع محصولات در زمینه سقف شیبدار و ویلاسازی میباشد. این محصول با استفاده از بهترین مواد اولیه از معادن طبرستان به دست آمده و در زمینه ویلاسازی مورد استفاده قرار میگیرد.

  شرکت ساخت و ساز نوین یکی از برترین نمایندگی سفال طبرستان در ایران میباشد که با ارايه خدمات نصب و همچنین خدمات پس از فروش سفال طبرستان ، توانسته به گواهی نامه های معتبر در میان دیگر نمایندگی سفال طبرستان دست یاید.

  این شرکت که بیش از یک دهه فعالیت حرفه ای در زمینه انواع سقف شیبدار و ویلاسازی داشته است و در طی این سال ها به استاندارهای به روز جهانی در زمینه عدوات نصب سفال طبرستان و همچنین روش های بهره برداری از سفال طبرستان رسیده است.

  سفال طبرستان ارائه شده در شرکت ساخت و ساز نوین به صورت مستقیم و بدون واسطه از شرکت سفال طبرستان دریافت شده و هیچگونه واسطه گری در این میان نمی باشد . به همین دلیل قیمت سفال طبرستان ارائه شده توسط این شرکت در کمترین قیمت خود می باشد.

  یکی از دلایل رضایت مشتریان بی شمار این شرکت نیز قیمت بسیار مناسب سفال طبرستان ارائه شده نسبت به دیگر شرکت ها می باشد.

  برای مشاوره و راهنمایی رایگان تماس بگیرید.

 • مشخصات فنی سفال طبرستان

  در مورد نصب این ورقها رعایت نکات زیر ضروری است

  الف: فاصله لاپه‌ها معمولاً بین 55 تا 65 سانتیمتر است، مگر اینکه دستگاه نظارت با توجه به ضخامت و خواص مکانیکی ورقها این فاصله را کم یا زیاد نماید

  ب:   طول همپوشانی در جهت شیب بین 10 تا 18 و معمولاً برابر 15 سانتیمتر می‌باشد

  پ:   میزان همپوشانی در جهت موج بین یک یا دو موج متغیر است، به این معنی که هر قدر طول سراشیبی کمتر و شیب بیشتر باشد، طول همپوشانی کمتر خواهد بود

 • نحوه ویلاسازی مطمئن

  ویلاسازی در اصفهان یکی از روش های ساختمان سازی می باشد که چند سالیست رونق بسیار داشته و در حاشیه زاینده رود در شهر ، و همچنین در محیط های سرسبز اطراف شهر اصفهان شاهد ویلاسازی های عظیمی هستیم. ویلاسازی در اصفهان نیازمند زمینه سازی های بسیار و پس از کسب مجوز های قانونی نیازمند معماری حرفه ای می باشد. کادر مجرب و معماران حرفه ای شرکت ساخت و ساز نوین ، در زمینه ویلاسازی و ساخت انواع سقف شیبدار با استفاده از فوندانسیون های مختلف و به روز و همچنین مصالح درجه یک همچون سفال طبرستان ، توانسته به صورت حرفه ای به ویلاسازی در مدل های مختلف بپردازد.

  این شرکت در نظر دارد به منظور بومی سازی و ساخت ویلاهای متناسب با آب و هوای شهر اصفهان ، با استفاده از کادر معماری خود ، در بازسازی انواع ویلا و همچنین ویلاسازی در مناطق مختلف ایران و به خصوص اصفهان ، حضور یافته و با استفاده از مصالح مرغوبی همچون سفال طبرستان که نمایندگی آن را به صورت رسمی از شرکت سفال طبرستان در دست دارد ، بپردازد.

  برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های ذکر شده تماس حاصل فرمایید.

 • ویلاسازی

  ویلاسازی

  امر ویلاسازی امروزه به یکی از شاخه های اصلی ساخت و ساز نوین تبدیل شده و همه روزه شاهد ویلاسازی های بسیاری در مناطق خوش آب و هوا در ایران می باشیم.

  در ویلاسازی بحث سقف ویلا و سقف شیبدار و همچنین انواع پوشش سقف شیبدار به میان می آید که در میان پوشش های موجود ، سفال طبرستان برترین سفال موجود در بازارهای ایران و همچنین کشور های همسایه می باشد که بیشترین سازگاری را با محیط و آب و هوای ایران دارد.

  گروه ساخت و ساز نوین دارای تیم برتر ویلاسازی در سراسر کشور می باشد که در این امر توانسته در بسیاری از مناطق خوش آب و هوای کشور به امر ویلاسازی بپردازد. در این شرکت با استفاده از مصالح با کیفیت و همچنین سفال طبرستان مرغوب در سقف ویلا ها ، توانسته بهترین کیفیت در ویلاسازی را ارائه داده و رضایت مشتریان خود را جلب نماید.

  ویلاسازی نیازمند تجربه بالای ساختمان سازی می باشد که تیم ساخت و ساز نوین ، با سابقه کاری 10 ساله ، توانسته اند به این امر دست یابند و همچنین در رزومه کاری خود ویلاسازی در منطقه چادگان به مساحت 20هزار متر را دارد.

  برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

 • ویلاسازی حرفه ای

  ویلاسازی امری بسیار ظریف و نیازمند تجربه ساختمان سازی بسیار می باشد. در زمینه ویلاسازی ، معمار باید به ساخت انواع سقف شیبدار و سقف ویلایی مسلط باشد. و همچنین به منظور ویلاسازی باید محیط ساخت بررسی شده و زمینه سازی های لازم برای شروع به کار انجام گیرد.

  سپس در پی فونداسیون ریزی برآمده و پس از نقشه کشی های مختلف ، به منظور اجرای ویلاسازی ، اسکلت ساختمانی ویلا بنا می شود.

  در این اسکلت باید از خرپا برای ساختن سقف شیبدار استفاده کرد. البته روش های متنوع دیگری در امر ساخت سقف شیبدار در ویلاسازی وجود دارد که با در نظر گرفتن شرایط می توان از آنها استفاده کرد.

  پس از تکمیل اسکلت بندی ویلا ، از سفال طبرستان به منظور پوشش سقف شیبدار استفاده می کنیم که دارای کیفیت بسیار عالی و پوشش دهی کامل می باشد و در هر نوع از آب و هوا مورد استفاده است. سفال طبرستان با استفاده از مواد معدنی مرغوب ساخته شده و دارای استاندارد های معتبر می باشد.

  شرکت ساخت و ساز نوین ، یکی از برترین شرکت های ارائه دهنده خدمات ویلاسازی در کمترین زمان بوده و همچنین دارای کادر مجرب در امر ویلاسازی می باشد که رزومه فعالیت جندین ساله این شرکت نشانگر تجربه کاری این گروه حرفه ای است.

  برای اطلاعات بیشتر و مشاوره تماس بگیرید.

 • ویلاسازی در اصفهان

  شرکت ساخت و ساز نوین یکی از بزرگترین و حرفه ای ترین شرکت های ویلاسازی در اصفهان می باشد.

  این شرکت دارای سوابق ویلاسازی در طول سالهای اخیر بوده و 20000 متر مربع از ویلاسازی های شهرستان چادگان اصفهان به دست این شرکت بنا گردیده است.

  این شرکت با استفاده از مصالح ویژه و همچنین استفاده از سفال طبرستان به صورت کاملا تصمینی ، توانسته تا کنون بیش از 50000 متر مربع سقف ویلا و سقف شیبدار در مناطق مختلف ویلایی را تعبیه کرده و موجبات رضایت مشتریان را فراهم نماید.

  شرکت ساخت و ساز نوین با بیش از ده سال سابقه فعالیت در زمینه ویلاسازی ، توانسته به تحربه کافی در زمینه سقف زنی ویلا، انواع سقف شیبدار، انواع مصالح ساخت و سازی ، و انواع سفال طبرستان به دست آورده و نمایندگی فروش سفال طبرستان را به دست آورد و جزو برترین ارائه دهندگان خدمات در زمینه سفال طبرستان باشد.

  شرکت ساخت و ساز نوین همچنین در زمینه خدمات پس از فروش ، مشاوره در زمینه ویلاسازی ، اجرای انواع سقف ویلا و سقف شیبدار ، در خدمت مشتریان بوده و با تامین مصالح برتر و ارزان قیمت ، به بهترین ارائه دهنده شهر مشهور باشد.

  برای مشاوره و اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

 • ویلاسازی در اصفهان

  ویلاسازی در اصفهان و شهرهای مختلف ایران ، مستلزم داشتن دانش روز معماری و همچنین آشنایی با انواع ساخت و انواع سقف شیبدار و انواع مصالح ساختمانی من جمله سفال طبرستان می باشد. در اصفهان ، شرکت ساخت و ساز نوین ، توانسته با استفاده از دانش روز و داشتن مدارج بالای تحصیلی ، و همچنین ابزار آلات و مصالح حرفه ای ، جزو برترین ویلاسازی های کشور قرار گیرد.

  این شرکت که در ابتدا یک شرکت مهندسی ساخت و ساز است ، توانسته شاخه ویلاسازی شرکت خود را به صورت بسیار حرفه ای گسترش داده و در پیاده سازی انواع سقف شیبدار ، به صورت کاملا علمی و حرفه ای ، گواهی نامه های بسیاری به دست آورد. این گواهی نامه ها ، نشانگر رزومه فعالیت پر افتخار این شرکت می باشد که در آن ، می توان به ویلاسازی های شهرستان چادگان در اصفهان و همچنین بیش از 10 هزار متر ویلاسازی در شهرهای خوزستان و اهواز اشاره نمود.

  در شرکت ساخت و ساز نوین ، رعایت ایمنی و همچنین کیفیت کار تحویل داده شده ، از اصول اولیه و قوانین بوده و همچنین نوع ساخت و ساز در این شرکت همگام با استاندارهای ایران و شهرداری های هر استان می باشد. این استاندارها بنا به آب و هوا و نوع موقعیت ساختمانی در هر شهر متفاوت است. ویلاسازی در ایران ، مستلزم رعایت نکات خاص ایمنی و همچنین رعایت انواع قوانین ساختمان سازی و ویلاسازی به صورت مجزا می باشد.

  این شرکت با سالها تجربه در زمینه ویلاسازی ، توانسته به اعتماد کامل مشتریان دست یابد و همچنین از خوشنامی در امور ایمنی برخوردار است.

  برای اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان تماس بگیرید.

تماس بگیرید 09131014641

اصفهان - خیابان رباط اول - روبروی داروخانه شریف

ساعات کاری

تیم پشتیبانی شرکت همه روزه بصورت ۲۴ ساعته پاسخگوی عزیزان میباشد

شنبه الی پنج شنبه : 8am to 5pm

جمعه: Closed

درباره ما

شرکت ساخت و ساز نوین با بیش از یک دهه فعالیت حرفه ای در زمینه ویلاسازی ،‌ وهمچنین فروش سفال طبرستان در شهر های مختلف اصفهان و ایران ، توانسته در طی سالهای فعالیت خود بیش از صد ها هزار متر از سقف های شیب دار و همچنین سفال طبرستان را در رزومه خود داشته باشد.

درباره ما