info@sakhtosazenovin.com

 

ارتباط با ما : 09131014641

سقف ویلا

 • SPACEFRAME یا سازه ­های فضایی

  طی مطالب گذشته مشخص گردید که سازه­های سبک ایجاد شده باسیستم خشکه سازی نسبت,مزایایی نسبت به سازه­های سنتی دارند.پیرامون صحبت­های قبلی یکی از این سازه­ها SPACEFRAMEیا سازه ­های فضایی می­باشد که در این بحث به محاسن این سازه­ها پرداخته می­شود و به نظر شما عزیزان رسانده می­شود.  سازه­های فضایی در اصل SPACEFRAME در نوع خود یک سازه­ ی جدید که به انواع طرح­ها قابل اجرا می­باشد.اعم از هرمی,چند وجهی,پرسی,گوی و میله و... .

  اصل پیدایش این سازه­ها بر این منوال بوده است که در مراکز صنعتی کاربری­هایی وجود دارد که در وسط محوطه­ شان نباید ستونی وجود داشته باشد چون کل کاربری ساختمانی را مختل می­کنند همانند کارخانه­ی سیمان,آشیانه پرواز,انبار مصالح ساختمانی و غیره... .

  به لحاظ تقسیم بار بر دهانه­ ها سازه­ها می­توانند دهانه تا پهنای 100متر را بدونه ستون تحمل کنند.سوای این خصوصیات مزیتی دیگر بر این سازه­ها این است که حرکت جانبی ندارند.

  حرکت جانبی چیست؟

  حرکت جانبی به وضعتی گویند که سازه­ها در اثر نیروی متقابل و واکنش به فشار وارد شده به خلاف جهت حرکت می­کنند.برای مثال در نظر بگیرید شما بر روی این سقف­ها مشغول حرکت هستید سازه در خلاف حرکت شما می­دود.به این حرکت حرکت جانبی گویند.

  مراکز اداری,دانشگاه­ها,ادارات,کارخانجات و کلا جاهایی که ناظر فنی داشته باشد سازه­های سنتی را تایید نمی­کنند.و توجیه این است که شاید از نظر اقتصادی مقرون به صرفه نباشد ولی از نظر امنیت ضد زلزله هستند.

  از جهاتی قیمت این سازه­ها با افزایش دهانه­ ی سازه­ها تصاعد حسابی دارد.در صورتی که سازه­های سنتی با افزایش دهانه افزایش قیمت بر اساس تصاعد هندسی دارند.برای همین بعد از دهانه­ های 70 متر قیمت سازه­های فضایی از سازه­های سنتی پایین تر می­آید.

  تصاویر بیشتر از سازه فضایی :

  • photo_2017-01-11_22-57-17
  • photo_2017-01-11_22-57-44
  • photo_2017-01-11_22-57-47
  • photo_2017-01-11_22-57-50
  • photo_2017-01-11_22-57-53
  • photo_2017-01-11_22-57-55
  • photo_2017-01-11_22-57-58
  • photo_2017-01-11_22-58-00
  • photo_2017-01-11_22-58-04
  • photo_2017-01-11_22-58-07
  • photo_2017-01-11_22-58-12
  • photo_2017-01-11_22-58-16
  • photo_2017-01-11_22-58-20
  • photo_2017-01-11_22-58-22
 • انواع پوشش سقفهای شیبدار

  پوشش سقفهای شیبدار با ورقهای آلومینیوم

  ورقهای آلومینیوم ممکن است دارای موج سینوسی یا ذوزنقه‌ای باشند، میزان همپوشانی آنها در جهت موج در مورد ورقهای سینوسی، 5/1 موج و در مورد ورقهای ذوزنقه‌ای یک موج می‌باشد. در جهت عمود بر موج نیز مقدار همپوشانی بسته به شیب سقف، 15 تا 20 سانتیمتر است. این ورقها را باید با توجه به نقشه‌های اجرایی و یا توصیه‌های کارخانه سازنده و با به کارگیری اتصالات مناسب نصب نمود. قطر سوراخ عبور گیره، باید اندکی بزرگتر از قطر گیره باشد تا از لحاظ انبساط و انقباض مشکلی پیش نیاید. گیره‌ها باید در رأس موجها بسته شوند.

 • انواع دسته بندی سفال طبرستان

  انواع دسته بندی سفال طبرستان

  سفال طبرستان با توجه به نوع مصالح ساخت سقف، اکثرا روی خرپاهای فلزی و یا چوبی قرار می گیرند اما در بعضی مورد از این سفال در سقف شیبدار بتنی و همچنین یا طاق های ضربی مورد استفاده قرار می گیرد

  این سفال همچنین با توجه به شیب بندی سقف به دسته های شیب یکطرفه ، دو طرفه ، و دندانه اره تقسیم بندی می شود که در کارخانه ها بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند.

  انواع جنس سفال طبرستان در بازار های فروش سفال طبرستان موجود می باشد که در شامل انواع پنبه کوهی ، پلاستیکی ،‌سفالی ، چوبی ، فولادی ، آلومینیومی و سیمانی و... می باشد.

  گروه ساخت و ساز نوین ، نمایندگی فروش سفال طبرستان در اصفهان می باشد که دارای تمامی دسته بندی های سفال طبرستان در لیست فروش خود بوده و همچنین در امر ویلاسازی و سقف ویلا و همچنین اجرای انواع سفال طبرستان در سقف ابنیه ها دست دارد و در این زمینه دارای رزومه فعالیت حرفه ای می باشد.

  برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

 • انواع سفال طبرستان

  انواع جنس سفال طبرستان

  پوشش سقف شیبدار و سفال طبرستان در انواع مختلف می باشد که در سقف های مختلف استفاده می شوند

  پوشش سفال طبرستان پنبه کوهی و سیمان که شامل ورق های موج دار و آردواز و توسکا

  پوشش سفال طبرستان با ورق های آلومینیومی با موج سینوسی یا ذوزنقه ای

  انواع سفال طبرستان فولادی : ورق گالوانیزه با موج های سینوسی و ذوزنقه ای ، روق گالوانیزه صاف ، ورق فولادی با پوشش پلاستیکی ، ورق های لعاب پخته ، ورق های رنگ شده موجدار با عایق حرارتی ، رطوبتی و بخار

  انواع سفال طبرستان در نوع ورق های مخلوط قیر و پنبه کوهی

  انواع سفال طبرستان با پوشش های چوبی ، پلاستیکی و سفالی

  سفال طبرستان در انواع مختلف سقف شیبدار در آشیانه ها، انبار ها، آلاچیق ها، سوله ها و بسیاری از ساختمانهایی که فاصله بین دیوارها و ستون ها زیاد است مورد استفاده قرار می گیرد.

  گروه ساخت و ساز نوین ، نمایندگی سفال طبرستان ، آماده ارائه هر گونه خدمات در زمینه فروش سفال طبرستان و همچنین اجرای انواع سقف ویلا ، ویلاسازی ، و انواع سقف شیبدار می باشد.

  به منظور ارائه خدمات بهتر ، این گروه حرفه ای ، اقدام به فروش سفال طبرستان به صورت ویژه نموده و همچنین اجرای آن بر انواع سقف ویلا و سقف شیبدار را در دستور کار خود دارد.

  برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

 • اولین شبکه فروش اینترنتی سفال طبرستان

  راه اندازی اولین شبکه فروش اینترنتی سفال طبرستان توسط شرکت ساخت و ساز نوین ، با استفاده از جدیدترین روش های به روز فروش اینترنتی ، از زمستان 94 شروع شد.

  شرکت ساخت و ساز نوین یکی از برترین ارائه دهندگان خدمات فروش و نصب سفال طبرستان در سطح کشور می باشد. این شرکت بدون محدودیت زمانی و مکانی با استفاده از بهترین ابزارآلات نصب و همچنین متخصصین امر معماری وآشنا به ویلاسازی ، توانسته در سالهای طولانی ، رزومه فعالیت بسیار درخشانی را جمع آوری نمایند.

  در این شرکت حرفه ای ، قیمت سفال طبرستان به صورت ویژه ای کمتر از دیگر مکان های ارائه سفال طبرستان می باشد زیرا که این شرکت با در اختیار داشتن ضوابط مختلف از شرکت سفال طبرستان ، توانسته مشتریان بسیاری را درسطح کشور به دست آورد.

  مشاورین حرفه ای ما در امر نصب و همچنین ویلاسازی می توانند به صورت رایگان به شما در امور ویلاسازی و انواع ساخت سقف ویلا راهنمایی کرده و راه های مختلف ویلاسازی را به شما آموزش دهند.

  همچنین مدیرت شرکت ساخت و ساز نوین به منظور تسهیل کار ویلاسازی ، به مشتریان خود امتیازات متخلفی در زمینه نصب سفال طبرستان ارائه می دهد.

 • تگ ها

 • خرید اینترنتی سفال طبرستان

  سفال طبرستان یکی از معروفترین محصولات ارائه در زمینه سقف شیبدار و سقف ویلا می باشد. این محصول مهم در بهترین کارخانه های کشور ارائه شده و در سطح کشور توسط نمایندگی های معتبر ارائه می گردد.

  شرکت ساخت و ساز نوین ، نمایندگی سفال طبرستان ، از برترین نمایندگی های این محصول بوده و در ارائه خدمات پس از فروش سفال طبرستان نیز پیشتاز از دیگر نمایندگی ها می باشد. این شرکت با در اختیار داشتن امتیازات ویژه از شرکت سفال طبرستان ، توانسته در زمینه نصب و همچنین خدمات پس از فروش سفال طبرستان نیز به صورت حرفه ای عمل کرده و موجبات رضایت مشتریان خود را اتخاذ نماید. این رضایت از عملکرد باعث افزایش مشتریان این شرکت گشته و به همین این شرکت در زمینه فروش اینترنتی سفال طبرستان نیز فعالیت خود را آغاز نموده است.

  در صورت تمایل به خرید ، با ما تماس بگیرید و از تخفیفات ویژه خرید اینترنتی برخوردار شوید.

 • سفال طبرستان

  طبقه‌ بندی با توجه به جنس مصالح سازه سقف

  پوششهای شیبدار معمولاً روی خرپاهای فلزی یا چوبی قرار می‌گیرند، علاوه بر خرپا در برخی از موارد ممکن است این پوششها روی سقفهای بتنی شیبدار و یا طاق ضربی نیز قرار گیرند

 • سفال طبرستان

  سفال طبرستان چیست؟

  سفال طبرستان نوعی سفال ساختمانی به منظور استفاده در سقف های شیبدار در بسیاری از مناطق با آب و هوای مختلف می باشد.

  سفال طبرستان در شیب های یک طرفه ،‌ دو طرفه ، یا به شکل دندانه اره استفاده می شود.

  انواع جنس سفال طبرستان در مدل های پنبه کوهی و سیمان ، سفال طبرستان آلومینیومی ، سفال طبرستان فولادی که در انواع مختلف می باشد.

  سفال طبرستان در نوع فولادی به شکل های ورق های گالوانیزه با موج های ریز و درشت سینوسی و ذوزنقه ای و همچنین در ورق های فولادی گالوانیزه صاف ، سفال طبرستان در ورق های فولادی با پوشش پلاستیک ، و سفال طبرستان در نوع ورق ورق های تهیه شده با لعاب پخته و بسیاری از انواع دیگر سفال طبرستان می باشد.

  سفال طبرستان ، در مکان های مختلفی مورد استفاده می باشد. به طور مثال در سقف آشیانه های هواپیما ها ،‌ انبار های بزرگ و بنا های مشابه که فاصله بین دیوار ها و ستون ها زیاد است.

  شرکت ساخت و ساز نوین ، برترین نمایندگی سفال طبرستان در اصفهان ، دارای شعب فروش سفال طبرستان در اصفهان ، آماده ارائه انواع محصولات سفال طبرستان و فروش آن در سطج کشور می باشد.

  این شرکت با اجرای بیش از 100 هزار متر از سقف ویلا های چادگان و همچنین در بندرعباس و بسیاری از شهرهای ایران آماده ارائه انواع خدمات در زمینه ساخت و ساز ویلا و ویلاسازی ،‌ انواع نصب سفال طبرستان و همچنین ساخت و ساز انواع ساختمان می باشد.

  برای اطلاعات بیشتر کلیلک کنید

 • فروش سفال طبرستان در اصفهان

  سفال طبرستان ، نمونه ای از برترین مصالح سقف ویلا و ویلاسازی می باشد که در آن از بهترین مواد معدنی در معادن ایران به کار رفته است.

  این سفال با ارزش ، توانسته سقف بیش از 200میلیون ویلا در سراسر ایران را پوشش دهد و همچنین بدون هیچ گونه مشکلی سالها بر بام های مختلف ایران باقی مانده است.

  سفال طبرستان دارای نمایندگی های مختلف در سراسر کشور بوده که شرکت ساخت و ساز نوین یکی از برترین نمایندگی سفال طبرستان در اصفهان می باشد. این شرکت با داشتن انواع مدارک و گواهی نامه های معتبر از سفال طبرستان در ایران ، توانسته بیش از 100 هزار متر از ویلاهای سراسر کشور را پوشش داده و در امر ویلاسازی نیز جزو برترین های کشور باشد.

  این شرکت با در دست داشتن مدارج بالای دانشگاهی در امر معماری و ساخت و ساز ، توانسته یک تیم مهندسی حرفه ای را انتخاب و در امر ویلاسازی مشارکت دهد. در این شرکت ، سفال طبرستان از مهمترین مصالح استفاده شده در سقف ویلا می باشد.

  شرکت ساخت و ساز نوین با بیش از 10 سال سابقه فعالیت در ساخت انواع ساختمان ها و ویلاها ، تجربه و عدوات کافی برای ارتقاء سطح ساختمانی ویلاهای سراسر کشور در دست دارد و توانسته با استفاده از دانش روز تیم مهندسی خود ، جزو برترین ویلاسازی های مشهور قرار گیرد.

  برای اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان تماس بگیرید.

 • گروه مشاورین ساخت و ساز نوین

  گروه مشاورین ساخت و ساز نوین ، یکی از اولین گروه های مشاورین معماری و تخصصی در امر ویلاسازی می باشند که با استفاده از سالها تجربه فعالیت معماری و همچنین داشتن دانش روز در این امر ، توانسته بیش از چندین هزار هکتار ویلاهای سطح کشور را دست بگیرند.

  این گروه مشاوره به صورت رایگان در امر ویلاسازی و ساخت انواع سقف ویلا توانسته رضایت مشتریان خود را در طی سالهای متمادی به دست آورده و جزو برترین نمایندگی های سفال طبرستان در ایران باشد.

  شرکت ساخت و ساز نوین همچنین در ارائه انواع خدمات پس از نصب سفال طبرستان نیز توانسته به عنوان بهترین نصاب این دسته از سفال طبرستان نام برده شود و مفتخر به دریافت انواع جوایز و گواهی نامه های معتبر از شرکت سفال طبرستان باشد.

  به منظور استفاده از مشاوره رایگان و آموزش در زمینه ویلاسازی با شماره های معرفی شده تماس حاصل فرمایید.

 • مشخصات فنی سفال طبرستان

  در مورد نصب این ورقها رعایت نکات زیر ضروری است

  الف: فاصله لاپه‌ها معمولاً بین 55 تا 65 سانتیمتر است، مگر اینکه دستگاه نظارت با توجه به ضخامت و خواص مکانیکی ورقها این فاصله را کم یا زیاد نماید

  ب:   طول همپوشانی در جهت شیب بین 10 تا 18 و معمولاً برابر 15 سانتیمتر می‌باشد

  پ:   میزان همپوشانی در جهت موج بین یک یا دو موج متغیر است، به این معنی که هر قدر طول سراشیبی کمتر و شیب بیشتر باشد، طول همپوشانی کمتر خواهد بود

 • ویلاسازی

  ویلاسازی

  امر ویلاسازی امروزه به یکی از شاخه های اصلی ساخت و ساز نوین تبدیل شده و همه روزه شاهد ویلاسازی های بسیاری در مناطق خوش آب و هوا در ایران می باشیم.

  در ویلاسازی بحث سقف ویلا و سقف شیبدار و همچنین انواع پوشش سقف شیبدار به میان می آید که در میان پوشش های موجود ، سفال طبرستان برترین سفال موجود در بازارهای ایران و همچنین کشور های همسایه می باشد که بیشترین سازگاری را با محیط و آب و هوای ایران دارد.

  گروه ساخت و ساز نوین دارای تیم برتر ویلاسازی در سراسر کشور می باشد که در این امر توانسته در بسیاری از مناطق خوش آب و هوای کشور به امر ویلاسازی بپردازد. در این شرکت با استفاده از مصالح با کیفیت و همچنین سفال طبرستان مرغوب در سقف ویلا ها ، توانسته بهترین کیفیت در ویلاسازی را ارائه داده و رضایت مشتریان خود را جلب نماید.

  ویلاسازی نیازمند تجربه بالای ساختمان سازی می باشد که تیم ساخت و ساز نوین ، با سابقه کاری 10 ساله ، توانسته اند به این امر دست یابند و همچنین در رزومه کاری خود ویلاسازی در منطقه چادگان به مساحت 20هزار متر را دارد.

  برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

 • ویلاسازی در اصفهان

  شرکت ساخت و ساز نوین یکی از بزرگترین و حرفه ای ترین شرکت های ویلاسازی در اصفهان می باشد.

  این شرکت دارای سوابق ویلاسازی در طول سالهای اخیر بوده و 20000 متر مربع از ویلاسازی های شهرستان چادگان اصفهان به دست این شرکت بنا گردیده است.

  این شرکت با استفاده از مصالح ویژه و همچنین استفاده از سفال طبرستان به صورت کاملا تصمینی ، توانسته تا کنون بیش از 50000 متر مربع سقف ویلا و سقف شیبدار در مناطق مختلف ویلایی را تعبیه کرده و موجبات رضایت مشتریان را فراهم نماید.

  شرکت ساخت و ساز نوین با بیش از ده سال سابقه فعالیت در زمینه ویلاسازی ، توانسته به تحربه کافی در زمینه سقف زنی ویلا، انواع سقف شیبدار، انواع مصالح ساخت و سازی ، و انواع سفال طبرستان به دست آورده و نمایندگی فروش سفال طبرستان را به دست آورد و جزو برترین ارائه دهندگان خدمات در زمینه سفال طبرستان باشد.

  شرکت ساخت و ساز نوین همچنین در زمینه خدمات پس از فروش ، مشاوره در زمینه ویلاسازی ، اجرای انواع سقف ویلا و سقف شیبدار ، در خدمت مشتریان بوده و با تامین مصالح برتر و ارزان قیمت ، به بهترین ارائه دهنده شهر مشهور باشد.

  برای مشاوره و اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

تماس بگیرید 09131014641

اصفهان - خیابان رباط اول - روبروی داروخانه شریف

ساعات کاری

تیم پشتیبانی شرکت همه روزه بصورت ۲۴ ساعته پاسخگوی عزیزان میباشد

شنبه الی پنج شنبه : 8am to 5pm

جمعه: Closed

درباره ما

شرکت ساخت و ساز نوین با بیش از یک دهه فعالیت حرفه ای در زمینه ویلاسازی ،‌ وهمچنین فروش سفال طبرستان در شهر های مختلف اصفهان و ایران ، توانسته در طی سالهای فعالیت خود بیش از صد ها هزار متر از سقف های شیب دار و همچنین سفال طبرستان را در رزومه خود داشته باشد.

درباره ما